| Ŧคгคภย๓є a întrebat:

Http://imgur.com/gallery/19Hwt

asta cum mai e? ma refer la cum arata! nu e facut de mine!

Răspuns Câştigător
| NOBODY a răspuns:

Oricum nu e facut de tine
deci esti deja bolnava de iustinita cronica

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

@xGroovy,ma bucur ca macar tu ai inteles ceva din desen.
Si macar daca ati citi atent(eu ascultam si Brand New-Sowing Season atunci) si comentariile celorlalti,poate ati intelege ceva, dar voi vedeti doar desene, iar tipa asta fara creier intreaba doar asa ca n-are ce face.

| DebbyBR a răspuns:

E vorba despre un copil care a gasit un catel si l-a crescut chiar daca era vai de capu lui, si pana la urma baiatul se face mare si isi paraseste animalul, iar cand afla ca a murit cainele isi aduce aminte de tot ce au facut impruna sigh mi s-a parut foarte trist >.

| ๓ยเ a răspuns:

E desenul in care un baiat se plimba mult cu un caine,iar apoi baiatul da de multe probleme, iar la sfarsit, el termina viata in care el e mare si reincepe viata cu cainele si ei se vor distra mereu

| NobodyHeree a răspuns:

Disperato! Ai mai pus intrebarea odata...

| RiRihXd a răspuns:

Macar daca ar fi facut de tine...cum poti pune un desen\comic care nu e facut de tine, si sa intrebi: "cum mai e?"...e ca si cum as pune eu un desen facut de Picasso si as spune ca este pictat de mine."Disperato"-- ca sa-i iau replica observatoarei @AryaRynwinking--, nu mai pune aceeasi intrebare cu un desen\comic care nu facut de tine.