| b342 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva niste anime-uri de dragoste dar si cu cateva faze mai pervy si amuzante (chiar si cu vampiri si alte creaturi)?laughing Gen Kaitou wa maid sama sau Hentai Ouji to Warawanai Neko, dar sa nu aiba enspe mii de sezoane si episoade. Fara Vampire Knight, l-am vazut. big grin

5 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

boku no piko ahahah

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si Noragami, e aparut recent si e destul de dragut are 12 episoade

| AnaMariaJRock a răspuns:

Buna happy
Campione
Sora no Otoshimono
Sekirei
Kämpfer
High School of The Death
Medaka Box
Ichiban Ushiro no Daimaou
Rosario + Vampire
Inukami!
Zero no Tsukaima
Kore wa Zombie Desu ca?
Dakara Boku wa, H ga dechinai
Boku wa Tomodachi ga Sukunai

Highschool DxD
B Gata H Kei
Kiss x Sis
Hellsing
Trinity Blood
Elfen Lied

| marian5946 a răspuns:

Ma uit de foarte mult timp la anime si am vazut destule incat sa iti spun sa te uiti la "Lovely complex".

| Lup_Cristian_2000 a răspuns:

Am aici niste animeuri vazute de mine: Accel World, Kiss x Sis, Highschool of the death, Highschool Dxd, Btoom, Ultimul film al lui naruto cam astea de dragoste si Putin amuzante happy!