| anonim_4396 a întrebat:

Nu mai stiu ce sa desenez... Idei? sad

35 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Privelistea de la geamul tau happy

| anonim_4396 explică (pentru DenisIonut01):

Am desenat-o, dar mersi.winking

| DenisIonut01 a răspuns (pentru anonim_4396):

Deseaneaza munti,paduri, marea, privelisti frumoase, unice, inedite happy

| єχcєєℓ a răspuns:

Deseneaza-l pe Migi ca e super dragut!
https://faevorite.files.wordpress.com/2014/10/migi.jpg

| Pricked a răspuns:

Deseneaza un ghoul in timp ce are erecție.

| Croampa a răspuns:

Eu desenez mereu personaje anime! happy
Fa-l pe sebastian ( eu nu l-am facut, inca)! big grin
Incearca personaje anime, eu fac un desen in 1-2 ore!winking

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Am făcut. L-am desenat si pe Sebas-chan, dar nu stiu ce personaje sa mai desenez. Daca mi-ai vedea camera, am peretii plini cu personaje din anime, dar nu stiu pe cine sa mai desenez. happy

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci chiar acum cateva zile l-am facut pe azusa ( din brothers conflict), fa-l tu pe tsubaki si punem amandoi desenele la profil, sa creada lumea ca suntem frati! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Tare idee... Dar parca nu mă lasa constiinta sa-l las pe Uta.
Nu m-am uitat la Brothers conflict, ce personalitate are Tsubaki?

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Sincer, nu prea stiu, am vazut doar un episod! happy
In anime e vorba despre o fata care ajunge sa ai 13 frati, si aproape toti se indragostesc de ea( si nu, nu prea ma uit la anime de dragoste, dar asta e interesant)! big grin
Ma uit imediat la inca un episod sa vad poate apare ceva! happy

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Deci,deci, deci! happy
Tsubaki e un baiat de 20 de ani, smecher, amuzant care tot timpul " se da " la sora lui ( toti fac asta)! happy
El e actor de voce, adica face vocea unui personaj anime sau unui personaj dintr-un joc!
Dar Uta ce personalitate are? happy

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

La Uta este cam greu sa spui ce personalitate are, pentru ca apare doar in 3 episoade, dar, este plin de tatuaje, este mai închis in el, adică nu prea iese din atelierul sau. (el face masti) Are in permanenta ochii negri cu rosu, ceilalti ghoul isi fac ochii si ca oamenii, dar el nu. Are o voce, parca mai copilăroasă, dar este foarte puternic si dur. Este si vesel, dar este mai deosebit. E cam greu sa-l descriu...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îmi aduce aminte de L, dar nu ştiu de ce...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

L...ce rău îmi pare ca a murit.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Misa e aşa drăguţă. :3

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îl urăsc pe Light.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Gelosule. ^_^

| LaughingKarima a răspuns:

Daca esti bun la desen, apucate si fa o manga; ai ce desena vreo cateva saptamani.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

M-am apucat de multe ori, dar mereu le colorez, si după le arunc. Daca fac Manga alb negru, parca nu au viata, dar o sa mă apuc iar. big grin

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

De ce ciordeşti poze de pe net cu modele coreene şi ţi le pui pe facebook la profil?smug

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca nu am face :p lasa, special pentru tine o sa imi schimb poza. Satisfacut/a boss?

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Eh... treaba ta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi-am pus şi eu, special pentru tine. smug Asta-i vecina mea din Thailanda.

| LaughingKarima a răspuns:

Fa-l pe Andy din "What's with Andy?". Fa un desen gen "freedome is a state of mind" sau "this is all just your imagination","all is in your head". Fa-o pe Sakura(din naruto, duh), fa un unicorn. Deseneazati trupa preferata. Daca nici ideilea asta nu sunt bune, atunci deseneazama pe mine si ai terminat problema.

| anonim_4396 explică (pentru LaughingKarima):

Da chiar, îi desenez pe The Gazette. Esti geniala... big grin

| LaughingKarima a răspuns (pentru anonim_4396):

Stiu ca sunt big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe mine. :3

| Otto2014 a răspuns:

Un cerc. rolling on the floor

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Mi-l desenezi si mie pe Uta?!?!?

| anonim_4396 explică (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

L-am lipit si pe perete. O sa-ti dau link-ul cu el desenat, dar nu acum, pentru ca nu stiu cum sa-l postez de pe telefon. big grin

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok. Deabia astept happy

| TiniS a răspuns:

Poti cauta pe net imagini si poate iti vine inspiratia big grin

| Mada606 a răspuns:

Un cadavru inchetat ce zace pe o podea qwq ceva din mintea mea bolnava ps si eu desenez :o

| anonim_4396 explică (pentru Mada606):

Hmmmm, nu e o idee rea... big grin