| Niklauss a întrebat:

stiti ceva siteuri cu imagini care se misca din naruto si sa fie in special cu membri din uciha adica madara, sasuke, itachi. si cu naruto da in special cu sasuke. da sa fie frumoase si sa merite sa le descarci. Primu raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DaYannaDG a răspuns:

Uite aici:
http://photobucket.com/images/sasuke%20uchiha%20gif?page=1
Astea sunt doar cu Sasuke. Dai Search (sus in dreapta) si cauti de acolo cu cine vrei.
Sper ca te-am ajutat! :)

1 răspuns:
| birdie14 a răspuns:

Acele imagini mişcătoare se numesc GIF.Nu cred că există un site anume,majoritatea le poţi găsi pe Tumblr,dar asta ar însemna să-ţi faci cont acolo,un blog si apoi să urmăreşti alţi bloggeri,în special gif makers.
Un mod uşor de a găsi astfel de imagini:caută pe Google Images Uchiha Sasuke sau cu cine vrei să vezi imaginile,dă click la opţiunea Search Tools,apoi Any type şi selectează Animated, iar toate imaginile care îţi vor apărea vor fi de tip gif.
Scuze că întreb, dar la ce ai nevoie să le descarci? Sper că realizezi că acele gif nu se fac singure, şi sunt oameni care se chinuie să le facă.