| KeenY a întrebat:

Salut prieteni happy, caut niste animeuri si nu prea gasesc.

Ce serii mi-ati recomanda? Sa fie Actiune/Romance, ceva gen Naruto sau Sword Art Online. big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Absolute Duo, este un anime destul de interesant tongue

Ai mai putea incerca si zetman, ao no exorcist sau BTOOOM! dar sunt putin perverse acestea tongue.

in orice caz, iti recomand cel mai mult Ao no exorcist, dupa aia absolute duo, dupa aia BTOOOM! si dupa aia Zetman big grin nu ca BTOOOM! sau zetman sunt anime-uri slabe, dar celelalte doua se potrivesc mai mult pentru genurile care le vrei tu ^^

Oh, sau te poti uita si la fairy tail (e ceva gen naruto, dar mai putin love si mai multa actiune. Mi se pare mult mai awesome fairy tail decat naruto big grin)

vizionare placuta! sper ca te-am ajutat cumva.

2 răspunsuri:
| Reioooo a răspuns:

Akame ga Kill!
Arcana Famiglia
Gantz
Code Greass
Dansai Bunri no Crime Edge
Guilty Crown
Higashi no Eden
Kill la Kill
Zero no Tsukaima
Trinity Seven
Shinmai Maou no Testament
Vizionare placuta!

| Emma198 a răspuns:

Guilty Crown sau Mirai Nikki