| Sebastianciel a întrebat:

.. ziceti-mi si mie niste animeuri amuzante ( funda)

Răspuns Câştigător
| blackstarnon a răspuns:

Dn angel, Lovely complex, Soul eater ..conteaza ce gen iti place ^^

11 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

One pice

| emag a răspuns:

Fullmetal alchimist

| Notyourbusinesskid a răspuns:

Special A, Skip Beat, Hiiro no Kakera [depinde ce gen iti place ]

| InnaaYY a răspuns:

Fairy Tail, Soul eater, Baka to Test.

| qAleexa a răspuns:

Decat sa te uiti la anime-uri japoneze mai bine te uiti la filme japoneze, coreene. Sunt exact la fel doar ca sunt oameni reali laughing. Eu acum urmaresc filme si sunt criminale! Uita-te la vampirul procuror. O sa-ti placa!winking

| Darvyl a răspuns:

One piece

| smecheru24 a răspuns:

Naruto

| funkygiovi a răspuns:

Gintama

| MaryAlexia a răspuns:

BINBOU-GAMI GA! Eu una am ras cu lacrimi. Vizionare placuta. happy

| Sebastianciel explică:

Naruto... death note...

| Sebastianciel explică:

Le gasesti pe www.anime.kage.ro sau pe animekage.com