| icsbooy a întrebat:

cine stie in perioada 2003-2004 numele la acele seriale difuzate pe tvr2 la ora 14:30, cu o fiica a oceanului si inca un film dupa terminarea acestuia, tot un serial in franceza cu niste spiridusi parca ce traiau intr-un copac si erau fata si baiat, dar nu mai stiu exact actiunea si se ascundeau de niste pirati. nu gasesc pe google in nici un fel aceste 2 seriale. dau funda big grin!

1 răspuns:
| TempestUV a răspuns:

Primul serial seamana putin cu Noile aventuri ale fetei oceanului cat despre al doilea mi se pare cunoscut dar nu imi pot aminti