| TraficantaDePufuletzi a întrebat:

Scuze, am editat intrebarea deoarece linkul cu comicul nu mergea.In link era primul meu comic de pe siteul pixton, si nu stiu cu ma postez...Imi pare rau...sad crying cryingcryingcryingcryingcryingcrying

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Este in flash facut comicul? nu merge sa dai clik dreapta pe imagine si apoi sa copiezi adresa de la poza sau pagina?

neluL
| neluL a răspuns:

Acum am intrat pe pixton si am vazut care este treaba(are protectie):
Du-te in margine stanga sau dreapta (pe pagina ta) si da clik dreapta si apoi clik pe salveaza pagina. Dupa ce salvezi pagina o sa gasesti in download (sau unde se descarca la tine) un dosar pe care daca il deschizi gasesti si poza ta! Daca nu te descurci spune-mi si mai incercam si alte modalitati!

| TraficantaDePufuletzi explică:

Nu.neluL.nu mergea