| loveanime7043 a întrebat:

Spuneti-mi niste bancuri tari gem daca faci cutare esti cutare. mersi anticipat! P. S.: funda

Răspuns Câştigător
| TheScamy a răspuns:

Culmea tupeului:sa te caci la usa unui om si sa bati la usa si sa-i ceri hartie.
Culmea culmii tupeului:sa mai batzi o data si sa spui ca nu ti-a ajuns.laughingFunda

3 răspunsuri:
| TheScamy a răspuns:

Mssssss

| ღRarityღ a răspuns:

Isi cumpara ursul masina noua si pleaca sa se plimbe prin padure. La un
moment dat se intalneste cu iepurasul. Iepurasul:
- Ce faci ursule?, asta-i masina ta?
Ursul: - Da bah, hai sa te fac o tura!
Se urca iepurasul in masina si pleaca cu ursul prin padure. Se ***ba ei
cat se plimba si ajung la o prapastie
Ursul: - Iepurasule pui pariu cu mine ca la 200km/h eu pun frana la un
centimetru de prapastie?
Iepurasul: - Hai bre ursule!, ia sa te vad!
Baga ursul 100, baga 200, la un metru de prapastie se uita la iepuras
si-l intreaba: - Iepurasule te-ai pisat pe tine?
Iepurasul: daaaaaa
Pune ursul frana si se opreste la fix un centimetru de prapastie.
Iepurasulsickbravo bre ursule!, dar tu pui pariu ca eu la 300km/h pun
frana la un milimetru de prapastie?
Ursul: - hai bah! ia sa te vad!
Se urca iepurasul la volan si incepe 100, 200, 300 km/h, la un metru de
prapastie se uita la urs si-l intreaba Ursule te-ai pisat pe tine?
Ursul: - daaaaaaaa
Iepurasul: - Poti sa te si caci ca eu nu ajung la frana

| Zodiacul a răspuns:

Culmea foamei:
-sa mananci un piet de pui si sa rami cu sutienul in gura
culmea sarutului-sa saruti o gura de canal.C.vitezei-sa alergi in jurul unui stilp ca sa-ti bagi p--la in cur C.paternitatii-sa-ti recunosti copiii de la o... posta.
Culmea infidelitatii: Sa-ti inseli amanta cu sotia!
culmea prostiei:sa impingi o babuta pe scari si sa o intrebi de ce fuge
A:care este culmea fotbalului?
B:sa dai gol in direct si sa ratezi in reluare