| krystybt a întrebat:

Spuneti-mi si mie daca stiti cand apare highschool dxd sezonul 2

Răspuns Câştigător
| nicole24 a răspuns:

Sigur apare anul asta, dar nu s-a anuntat o data exacta.

12 răspunsuri:
| Ramona000 a răspuns:

Nu sa inuntat incasad

| irbis a răspuns:

Nu s-a anuntat inca data la care o sa apara.

| AngelHugz a răspuns:

Cred ca va aparea anul asta.
http://www.youtube.com/watch?v=VxqngB7T2bs

| PisicutzaCenusie a răspuns:

Nu mai incepe tatal meu lucreaza la studiouride traducere si cei de acolo au spus ca americanii nu au maoi facut!

| irbis a răspuns (pentru PisicutzaCenusie):

Tu evident habar nu ai despre ce-i vorba aici. Americanii nu au nici o treaba cu anime-urile. Nu ei le fac, ci japonezii. Nu te mai baga daca singurele lucruri pe care le stii sunt prostii.

| Ace77 a răspuns (pentru PisicutzaCenusie):

Invata sa minti, daca doar la asta te pricepi!

| PisicutzaCenusie a răspuns (pentru irbis):

Si tu stii la fel

| irbis a răspuns (pentru PisicutzaCenusie):

Habar nu ai ce stiu eu asa ca pastreaza-ti comentariile pentru tine insuti.

| Alexaaandraaa a răspuns:

Nu s-a anuntat inca data la care o sa apara.

| AtashiNoBakaDesu a răspuns:

Nu stiu, nu scrie nicaieri pe net. l-am cautat si eu mult.

| GeorgeLove a răspuns:

Pai e posibil sa apara luna asta... eu mor de nerabdara mai ales ca am terminat abia acum 2 saptamani sezonul 1 si OVA-urile

| frostnight36 a răspuns:

O sa apara cu siguranta. aproximativ in luna iulie sau putin mai tarziu

Uite aici link cu ce o sa se intample

http://www.youtube.com/watch?v=uypJikiS9eo