| ςгเรtเภยкค a întrebat:

Stiti cumva daca va fi un nou sezon la animeul Kuroshitsuji?
Am auzit ca in 2014 va incepe al- 3 -lea sezon, voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey. Este doar un zvon. Daca ar fi fost o confirmare oficiala ai fi gasit anuntul pe twitter-ul autoarei sau pe ANN un citat al unui interviu.
Asa ca orice informatie ce nu apare pe contul autorului/autoarei (de obicei Twitter) sau pe ANN(AnimeNewsNetwork) nu este una oficiala.

1 răspuns:
| Blackyuu a răspuns:

Si eu am citit pe niste pagini din astea si de abia astept!