| liviumkl a întrebat:

1. Ce parere aveti destre starea in care ajung coletele/pachetele livrate prin intermediul serviciului de curierat!?

2. Stiti cum sunt tratate coletele care au inscriptionat "FRAGIL"!? (la asta va raspund cu lux de amanunte daca doriti ca sunt destul de nebun si dupa ce am primit un colet care parca trecuse prin cele 2 razboaie mondiale pana sa ajunga la mine, am facut niste sapaturi si m-am angajat ca si manipulator la o firma de curierat... dar vreau mai intai sa stiu parerea voastra).

2 răspunsuri:
| autoboy a răspuns:

Eu am trimis 2 colete prin atlassib si au ajuns super ok. Nu aveau nicio zgarietura si nici macar nu erau inscriptionate "fragil". Poate tocmai asta o fi fost problema la tine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de catre ce firma de curierat iti este livrat coletul. Mie nu mi s-a intamplat asa ceva pana acum si am comandat destule de pe net, o data chiar din Anglia si a ajuns in stare perfecta.