| Cineva91 a întrebat:

1.Filme gen drama(cele care v-au impresionat si merita vazute, astept un top)
2.Ati vazut filmul Roommate(Colega de camera)? V-a placut?

2 răspunsuri:
| LOSTfan a răspuns:

Din punctul meu de vedere:
1. The Notebook
2. The Shawshank Redemption
3. The Godfather
4. Counting Backwards
5. Edward Scrissorhands
6. 12 Angry Men
7. Titanic
8. To Kill A Mockingbird
9. The Green Mile
10. It's a Wonderful Life
11. American Beauty
12. City of God
13. There Will be Blood
-am vazut mai multe, sunt fascinata de filme, dar nu toate merita incadrate intr-un top. Cred ca cele mentionate mai sus sunt filme care merita vazute.

Nu am vazut filmul Roommate, dar am citit despre el si am vrut sa-l vizionez. Acum ca ai intrebat si tu de el, sunt mai curioasa sa-l urmaresc si chiar sper sa imi placa si sa nu fiu dezamagita.

Cu stima,
LostFan

| Cineva91 explică:

Foarte interesant Notebook, l-am vazut mai demult si de Titanic nici nu mai zic ca e genu de film care te tine in suspans chiar daca l-ai mai vazut. MS pentru Raspuns LOSTfan:*