| DracuIa a întrebat:

1. Va rog sa alegeti DOAR una din variantele de mai jos.

a. Sunteti un muncitor normal, de rand care lucra la angajatori privati sau de stat, aici sau in strainatate.
b. Aveti firma voastra si sunteti propriul angajat.
c. Nu sunt angajat, nu am servici, nu lucrez. Traiesc de pe spatele familiei, ajutor social (pensie, alocatie samd)
Va rog sa alegeti doar una.

2. Iar la urmatoarea de mai jos raspundeti cu DA sau NU.

Daca lucrati sau aveti firma, o faceti in domeniul in care va pricepeti si va place ceea ce faceti?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

1-b
2-da.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

B. Da. Mi-e greu să cred că poți să muncești în stilul ăsta fără să-ți placă ceea ce faci, pentru că nu ai pe nimeni să te împingă de la spate să-ți faci treaba sau să-și asume responsabilitățile în locul tău.

Răspuns utilizator avertizat