| seherezad a întrebat:

A venit iarnastraight face! cine a gustat din frigu de zilele astea? eu am avut colanti si blugi... un tricou, plover, hanorac si graca...si simt ca mi-a inghetat tot corpu, in doar o orahappy ce'i cu frigu asta frateeee?straight face

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Da. e "cancer" cum s-ar zice! ingrozitor de frig! eu am avut zilele trecute cand am iesit sa mananc-dres, colantibig grin blugi grosi.tricou,2 pulovere plus gecutza din piele si mi-a inghetat sufletul.cand am iesit am luat taxiul desi stateam la 5-6 statii distanta de restaurantul unde mancasem.am avut noroc ca a acceptat taximetristul o distanta asa mica. pur si simplu nu ma puteam misca, eram degerata complet.cred ca ne asteapta o iarna foarte grea:-ss

2 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Si la Galati este foarte frig thinking

| AnaBejenaru a răspuns:

Eu. a fost asa frig OMG, si nu imi place deloc. si eu m-am imbracat cu haine de iarna