| gloria a întrebat:

Acum ceva timp am adaugat o intrebare la favorite deoarece eram curioasa sa vad si raspunsurile altora! cand am cautat-o nu mai erastraight facepana la urma se pot sterge intrebarile? inca ceva... daca vreau sa raspund la o intrebare dau click pe ea insa ma trimite pe pagina de homestraight facece inseamna asta?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca da, dar numai de administrator. Cred ca intrebarea respectiva a fost raportata si urmeaza a fi stearsa, cumva este suspendata. La aceste intrebari un raspuns precis si corect poate sa iti dea doar echipa TPU, asa ca le poti trimite un mesaj din CONTACT. Numai bine!