| SupradozaDeViseXD a întrebat:

Acum sunt in clasa a 6 sea si din clasa 1 mi-a placut de un baiat iar saptamana asta l-am visat joia si vinerea l-am vazut in bloc l-a mine(nu am curajul sa-i vorbesc dar era si cu niste baieti mai mici si se prosteau). Iar seara cand m-am culcat l-am visat iar. Dece il visez (nu l-am mai visat pana acum)? In vise se facea ca ne intelegem si eram prieteni, e posibil sa se adevereasca visul?

1 răspuns:
| Fisstic a răspuns:

Eu zic sa discutati ca niste prieteni. Sa va imprieteniti. Eu cred ca visul incearca sa te faca sa comunici eu el. Eu asa as face.winkinghappy