| Sabìŋaaa a întrebat:

Acus se termina scoala! Ce aveti de gand sa faceti la vara? love struck

Răspuns Câştigător
| deea_4470 a răspuns:

Heii...
Paii eu cred ca plec olecutik din tara big grin... apoii vin inapoi si o sa fiu cu prietenii mei :X
Abia astept sa ies din nou cu ei, ce distractiv era day dreaming. Tu ce ai de gand sa faci?

3 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Sex sex si iar sex. chiar as vrea

| Sab?aaa explică:

@Diana

Intrebarea era ce vei face tu vara asta dar cred ca aceleasi lucruri pe care mi le-ai sugerat si mielaughing. Si wow! Chiar sunt multe variante love strucklaughing

| diana_6879 a răspuns:

Vara va fi hot asa ca cheama-ti prietenele si distrati-va! bateti-va cu apa laughing faceti-va manichiura sau pedichiura,ajutati-va parintii la treburile casnice, dormiti, cititi reviste, ascultati muzicaa, faceti petreceri in pijamale, jucati batminton, cititi reviste, va intalniti la una acasa si va faceti tratamente de infrumusetare cu diferite fructe si legume, va faceti parul, va machiati, povestiti, cititi, a uitati la un film sau la TV, va machiati una pe alta legate la ochi, mergeti la shoping, va plimbati, ieshiti la suc. sunt multe de facut bafta. fundita?