| soseatanemernicita a întrebat:

Adevarat ca TPU are un grup de Whatsapp?

4 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Or exista grupulete pe diferite aplicatii de socializat cum ar fi wapp, mi se pare normal sa tii legatura cu cei cu care te-ai inteles, nu strica sa mai comunici. Peste tot sunt bisericute si grupulete ca la scoala sau in orice alta diversitate dintre oameni, asa si aici

| mentholinks a răspuns:

Adevarat anviat.

| Dismally a răspuns:

Are un grup secret in care intra doar cei initiati happy

| Justme79 a răspuns:

Buna tot ceea ce este posibil, cum si cei de pe tik tok din cate am inteles au cate un grup ales in functie de ceea ce posteaza happy