| anonim_4396 a întrebat:

Ai fantezii? Care sunt fanteziile tale sexuale

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Prea intime ca sa fie puse pe un forum online!

| LoveSleep a răspuns:

Să fac sex în timp ce mă operează cineva pe creier. Nu trebuie să fie de meserie, neapărat.

| CuriousStuff a răspuns:

Am o fantezie in care eu sunt un fel de fat frumos si am un cal alb, inaripat, si zbor cu el pana... Ah, tu te referi la fantezii sexuale? Toata lumea are de alea dar nu sunt ceva care poate fi impartasit asa, in public.

| oprescudorin11 a răspuns:

Fanteziile mele sexuale sunt maximale. Aproape nu le mai am, din sigurul motiv, ca potrivirea perfecta, le poate anula.Ai fantezii, atunci cand esti nemultumit, dar nu mi s-a intamplat si ATENTIE, am pretentii!

| UnBroken2016 a răspuns:

Chestiile astea se vorbesc cu iubitul / iubita nu cu necunoscuti. Ce prostie

| Saveluc a răspuns:

UnBroken2016.
Ai mare dreptate.