| 5SOS a întrebat:

Ajutooor! Cum o fac pe mama mea sa ma lase sa ies singura in parc si cu gasca? Funda urgent!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa aiba incredere in tine...ar trebuii sa o faci sa aiba mai multa incredere in tine, sau sa o intrebari daca are.In mine are destula incredere (de ex. la 5 ani ma trimitea la un gang care era mai departe de casa si trebuia sa merg singura ca sa iau paine). Daca o dejamagesti,(sper ca nu) incearca sa n-o mai faci.