| EyesSad17 a întrebat:

Ajutor as vrea sa stiu de ce unii ma fac rockarita? nu stiu ce anume le da impresia ca as fi o rockarita dar chestia ca nu ma imbrac ca ei
nu ascult muzica lor ...chiar nu pot s inteleg ...chiar foarte multi m-a facut emo rolling on the floordaca ati putea sa imi explicati si mie va dau funda

Răspuns Câştigător
| 2gingers0souls a răspuns:

Mai, mai, ce criza existentiala avem, "chiar nu pot sa inteleg". Oricum, sigur nu te fac rockerita pentru talentul tau innascut cu gramatica (care iti lipseste cu desavarsire).

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| EyesSad17 explică:

Sadsafasfdas