| Battery a întrebat:

Ajutor! Mi-am uitat ultima cifra de la PIN. Am nevoie urgenta de bani asa ca trebuie sa imi scot neaparat banii de pe card. Din cate imi amintesc cifra ar fi 6 sau 9 dar nu sunt sigura. Ce pot sa fac? Am inteles ca la 3 incercari se blocheaza cardul. Daca incerc de 2 ori pot sa imi scot cardul?

2 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Doar de doua ori poti gresi! a treia oara ramane in bancomat!

| LoLoscumpi a răspuns:

Du-te la banca si spune-le ca nu mai stii PINUL. Iti vor rezolva ei problemele(probabil iti vor da un pin nou sau ti-l vor spune din nou pe cel vechi)