| c4t4lin a întrebat:

Am 16 ani 1.70m... mama are 1.65 iar tata 1.78, credeti ca sunt sanse sa mai cresc? mentionez ca de mai bine de 1 an nu m`am mai inaltat!

4 răspunsuri:
| Choco a răspuns:

E posibil happy pana la 18 ani se creste in inaltime deci mai ai sanse sa te inalti

| c4t4lin explică:

Sunt altii si de 1.90 in clasa cu mine...nu sunt prea dezvoltat in inlatime

| ZoOoZoLe a răspuns:

Niciodata nu e prea tarziu. Poti creste in inaltime pana la maxim 1, 80.Eu cred ca esti dezvoltat dar nu poti ajunge prea inalt.Cred ca la 18 ani cresterea in inaltime se va opri.Dar daca spui ca nu mai cresti este posibil sa nu mai cresti pentru ca la 16 ani esti foarte inalt.

| Lauramanea a răspuns:

E posibil sa mai cresti 1-2 cm, te dezvolti pana la 21 de ani