| selenasel a întrebat:

Am 3 intrebari:
1. cum fac sa nu uit ce am de facut?(uit mereu ce trebuie sa fac)
2. vreau un site de leczi de desen (in afara de desenez.net)
3.de unde pot sa ma inspir pentru haine de creatoare de moda(desenez bine si imi es mereu)

3 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Pentru 1:incearca sa fixezi ceea ce ai de facut ca fiind prioritati. Daca nu merge,vezi sa mananci si tu cv cu lecitina (soia,ciocolata,maduva, creier, etc...)
pentru 2:n-am habar, sunt paralel cu desenul
pentru 3:uita-te si tu la tv pe fashiontv
Altceva mai bun nu mi-a venit in minte, baftawinking

| IrimieRaluca a răspuns:

Pentru 1: poti sa iti iei o agenda si sa iti notezi lucrurile, sau sa faci exercitii de imbunatatire a memoriei. Depinde de ce si ce uiti. Si oboseala poate sa contribuie.
Pentru 2 si 3 nu am raspuns.

| selenasel explică:

Prind pe el ca n-am pe cine sa pun ca nici una nu e buna