| PACC a întrebat:

Am 5000 de prieteni pe Facebook si nu mai pot adauga deloc... ce pot face ca sa mai adaug? cine ma ajuta primeste funda...

Răspuns Câştigător
| ツTeddyBear a răspuns:

Pai... poti sa ii stergi pe cei pe care nu-i cunosti si sa-i adauci pe adev prieteni. In orice caz 5000 este limita.

1 răspuns:
| Adorable a răspuns:

5.000 de prieteni este limita de prieteni pe FaceBook, cel puțin deocamdată. Cel mai bun mod pentru a adăuga alte persoane, este să îi ștergi pe cei pe care nu îi cunoști.