| ApArEnTeiNsElAtOaRe a întrebat:

Am achizitionat de curand de la cineva un etlefon nou-nout(cu foliile pe el inca) nokia N95... l-am deschis toate bune si frumoase si ma observat ca nu mergeau cateva butoane din stanga...am vorbit cu cineva si mi-a spus ca imi trebuie doar nu stiu ce spray
Dar astazi... l-am deschis(deoarece l-am avut inchis toata seara) si s-au aprins tastele... iar apoi nimic...nu se mai edschide acum
Mentionez ca am folosit un incarcator universal... poate fii accea cauza? aparatul imi arata ca bateria este incarcata... dar...
Ce credeti ca s-a intamplat?

Răspuns Câştigător
| VladDu a răspuns:

Nu cred ca e de vina incarcatoru ci telefonul se poate sa fi fost scapat in apa in trecut si de aici si problema cu tastele iar acum face figuri softu. Trebuie sa-l duci la un servis gsm sa vezi daca pot ei sa-l repare.

5 răspunsuri:
| kenzo a răspuns:

Sigur nu e fake? e si replica la nokia n95. incearca sa mergi la un service autorizat sa-ti dea un diagnostic corect.

| ApArEnTeiNsElAtOaRe explică:

Nu...nu e fake tongue

| ApArEnTeiNsElAtOaRe explică:

Era vorba de baterie... oricum va multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai pus bine nicarcatorul la etlefon!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man este dus driverul de taste sau softul dar exista posibilitatea de a muri de tot sau sa iti scrie pe displai contact service cand incerci sa iol faci am patit-o it doresc multa bafta