| Andre a întrebat:

Am auzit ca marti e un cutremur? e adevarat?

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Marti?thinking
Poate ne dau si noua drumul mai devreme de la scoala, ca sa ajungem sa ne mai imbratisam familile ultima datadevil

9 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

@onutzu sper sa fie asa!

| Nicoleta a răspuns:

Vom vedea marti daca speculatiile sunt adevarate.Eu prefer sa nu cred.Nu cred ca e scris undeva ca marti trebuie neaparat sa fie cutremur.

| Ana a răspuns:

Eu nu cred

| Adredemesconf a răspuns:

Buna!
Pentru moment, sunt doar speculații.Eu una nu cred...
O zi frumoasa!
happy

| anamaria91 a răspuns:

Posibilitatea exista; avand in vedere ca va fi in muntii Vrancei, munti cu activitate seismica ridicata, nu ar fi nici o minune. Nu te stresa!

| remusbb a răspuns:

Azi e marti si nu so intamplat nimic sad
nu e nici un cutremur

| JuLien a răspuns:

Si daca eu zic ca am mai multi bani ca becali...ma crezi?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Asa este, mai bine ascunde-te acum sub pat sa fi sigura ca nu patesti nimic.

| Andre13 a răspuns:

Nu