| raluca0306 a întrebat:

Am auzit o piesa la radio si stiu sigur ca era ori a lui pitbull ori a lui sean paul( nu prea fac diferenta intre ei doi la voci laughing ) era o piesa in care canta unul dintre ei doi si un alt baiat. nu era remix,sau piesa de club, era ceva un pic mai lent da super faina piesa. Am tot cautat-o si nu am gasit-o defel. M-am gandit ca poate e mai veche piesa, habar n-am.da nu e nici got 2 luv you, nici celelalte mai cunoscute pentru ca le stiu pe majoritatea..please,help :d

1 răspuns:
| Jhonattan a răspuns:

Spune macar cateva cuvinte din melodie ca asa "caut acul in carul cu fan"