| Geoops a întrebat:

Am avut 1 singur raspuns la intrebarea anterioara! VOI CHIAR NU INTELEGE'TI ca unii oameni poate au niste probleme de rezolvat si vor cat mai multe RASPUNSURI! postez din nou aceeasi intrebare :

Ce Cadou ii pot lua celei mai bune prietene stiind ca ii place sa se machieze dar nu prea strident, si e disperata de culoarea mov? x_X

Răspuns Câştigător
| Lari14 a răspuns:

Daa, poti sa ii cumperi niste accesorii mov! Ca de exemplu o coronita, niste cercei draguti, sau chiar o bratara! Orice, iar la imbracaminte nu am idei fiindca nu-i stiu gusturile prietenei tale. Doar e prietena ta cea mai buna! E imposibil sa nu-ti vina vreo idee in legatura cu cadoul pentru prietena ta, si e imposibil sa nu-i placa ce primeste de la tine! Nu te mai agita!
Poti sa-i faci o bratara a prieteniei, sau un lantisor facut de tine! Nu e chiar asa greu...
Si apropo de farduri si machiaje, ii poti zice ca ii sta mai bine nemachiata fiindca fetele ar trebui sa fie naturale! tongue
Mult succes!

3 răspunsuri:
| Konata a răspuns:

Buna, nu te supara dar nu poti pretinde ca multa lume sa te ajute.Paote unii nu se pricem la asta.nu poti pretinde ca vrei multe raspunsuri, nu poti obliga lumea sa te ajute, de aceea sunt multi utilizatori pe TPU, de aceea sunt destui ca-sa iti raspunda, dar trebuie si rabdare.
Pa Pa!

| eucumine010 a răspuns:

O trusa de farduri care are nuanta mov la baza. Toate culorile derivate din mov.

| Mariella a răspuns:

Da, oameny, voi chiar nu intelege-ti ca asta e o problema de siguranta natyonala?!
[ ps: e cea mai buna prietena, tu ar trebui sa stii, nu noi... ]