| deeajustinx a întrebat:

Am avut niste bubite pe mana. Si m-am scarpinat pana s-a facut cojita peste. Cand cojita a picat au ramas niste semne ( putin roz ) totusi acum a trecut cam mult timp de cand a picat cojita. Inseamna ca mi-a ramas cicatrice?

1 răspuns:
| DeadAndHate a răspuns:

Da ti-a ramas cicatrice. Oamenii au mai multe (nu prea stiu exact cate) straturi de piele. Poate te-ai scarpinat mult prea tare iar primul strat de piele s-a dus formanduse in timp coaja, care dupa ce cade ramane cicatrice.(Eu patesc mereu asa numai ca eu ma lovesc iar mama imi spune ca seman mai mult ca un baiat decat ca o fata)
Sper ca raspunsul meu sa te ajute ^^