| angelina_2665 a întrebat:

Am chef sa dau niste fundite! Intrebare e simpla : Ce zodie sunteti? Daca sunteti aceeasi zodie ca mine primiti o Funda:X!

Răspuns Câştigător
| Maryan4ik a răspuns:

Sal T.P.U...sint sagetator!

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Varsa-ti vinul natural pe mine.
Am ras acum cateva zile la raspunsurile tale. Esti singura de pe TPU care m-a facut sa rad atat de mult. La aproape fiecare pagina, am ras de doua trei ori. Si eu vorbesc singura aici... dar imi place. Dubiosii tin departe oamenii normali.

| CoquineNoire a răspuns (pentru anonim_4396):

Vars vin pe corpul tau sa il sorb de pe tine si sa ma imbeti.
hai fetito! transforma-mi cascada in vin si inoata in mine.