| Asdffd a întrebat:

Am citit despre spiritism.
dar nu vreau sa fac. atat intrebare. are ceva daca am citit :-ss

6 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Stai linistita, nu ai sa patesti nimic. In viata este bine sa te informezi. Este de apreciat ca incerci sa gasesti singura raspunsurile care te intereseaza. Numai ca, trebuie sa stii atenta ca informatiile pe care le-ai citit sa fie si adevarate.

| Lora a răspuns:

Nu are nimic doar ti-ai imbogotit mintea cu ceva nou.

| Asdffd explică:

@Kazimir foarte amuzant. dci mai spart =)
nici nu trebuia sa raspunzi.

| PussyfootMissSuicide a răspuns:

rolling on the floor) Cum sa aiba ceva daca ai citit? Si daca ai citit pe net da-mi si mie linkulbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea stupida merita un raspuns pe masura. o sa mori
ps. ti-am facut o papusa voodoo

| RocsiiD a răspuns:

laughing Ce poate sa aiba? Te-ai interesat doar laughing. Stai lin. ca nu se intampla nimic laughing Pana la urma.astea sunt doar niste prostii happy