| anonim_4396 a întrebat:

Am citit pe acest site ca multora va plac filmele de groaza, ce simtiti cind vedeti aceste filme, va regasiti in ele? va face placere, la un film te uiti de placere (presupun), sa vedeti atita singe, capete si maini taiate? eu decit sa ma uit la asa ceva mai bine vizionez un film porno care la rindui provoaca scirba dar o scirba cam placuta!batting eyelasheswinkingsilly

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Deeeeci! Mie nu imi plac filmele horror! Imi e frica de elecrying Doamne l`as spanzura pe ala care le-a inventatdevil.provoaca teama...frica...am vazut si eu cateva dar nu am stat niciodata singura...am stat cu prietenii si am stat mereu langa baieti ptc altfel cred ca faceam pe mine...sunt ingrozitoarestraight face Nici nu prea am avut curaj sa ma uit la ele...mai mult ma bagam in scaun sau in cine era langa mine...si doar sunetele in ingrozeau. Ahh`...doamne sunt oribile...straight face big grin

| Pho3nix a răspuns:

Mie imi plac mult filmele horror.
Uneori imi place sa ma sperii putin si vreau sa simt frica aceea pe care o simt si actorii.
In general ma uit la filme horror cand sunt singur acasa, atunci e cel mai misto :X.

| Pho3nix a răspuns:

Sunt de acord cu Blonda.winking

Cand te uiti la un film horror, e misto sa fii singur acasa...si e misto sa simti frica acelui personaj din film.happy

| selef a răspuns:

Un film bun de groaza seamana cu mersul in Roller coaster, ti-e groaza dar vrei sa vezi daca poti rezista, diferenta este ca filmul il poti parasi sau opri oricand dar in roller coaster odata pornit faci tot traseul. Daca ai rezistat si ti-a placut mai incerci unul (film sau roller coaster).

| nimeni_3927 a răspuns:

Ia zi-mi mia... daca te uiti cu prietena ta la un film de groaza si ea iti sare in gat ca ii este frica nu te bucura? Crezi ca ei i-ar placea sa vada un film porno cu tine si sa incercati pozitiile din film? poate da poate nu, depinde de ce prietena ai. parerea mea e ca e mul mai distractiv sa te uiti la un film de groaza decat la unul porno.

| nimeni_3927 a răspuns:

Cel mai faen e sa te uiti singur la filme horror pe la 1 sau 2 dimineata...iti zic ca e foarte distractiv si nu vei mai putea iesi din casa..incearca sa vezi cum e senzatia aceea de teama.

| hai_si_tu a răspuns:

Aceasi intrebare as putea sa tio adresez si tie. Nu in orice film horror vezi capuri rupte si sange trebuie sa alegi doar filmul perfect. Pe cand in unul porno ce poti vedea? La un moment dat iti mai vine si rau si te pomenesti ca trebuie sa stai in pat vreo 2-3 zile.