| frtanonim a întrebat:

Am citit pe un site ca tigarile sau canabisul, thc etc. te face sa iti pierzi parul sau ca iti grabeste procesul si pe altul care spunea contrariul.
Pana la urma cum e?
Eu l-am mostenit pe tatal meu si el nu a chelit nici la 90 de ani, biologic nu pot cheli, dar totusi pot sa patesc ceva din cauzele mentionate mai sus?

2 răspunsuri:
| CIaudiu a răspuns:

Cum vrei sa spui ca vrei sa te droghezi fara sa spui ca vrei sa te droghezi.

Si nu ma lua cu "nu ma droghez bro, fumez". Fumatul si drogatul aceleasi caracteristici au si punct!

| Ciprian09 a răspuns:

Ii dai pe viata si pe moarte, clar laughing))