| florinflorin14 a întrebat:

Am cunoscut de curand o fata.e mai mare ca mine cu 1 an, eu a 10-a, ea a 11-a, imi cam place de ea si. din ce am vorbit pe mes si din cate am observat nu cred ca a mai avut vreun prieten inainte, e cam timida. am zis sa ne intalnim la scoala sa mai vorbim dar a zis ca nu prea vrea, ca e mai bine pe net. Cum sa ma apropii de ea tinand cont de cele de mai sus? Multumesc!

1 răspuns:
| MLorand78 a răspuns:

Daca te-ar place ar veni singura la tine, in general fetele sunt tare nehotarate. Incearca sa te intalnesti cu ea in oras iar daca nu vrea las-o balta. Nu ai cum sa te apropi de ea in alt mod.