| Juliebelle a întrebat:

Am cunoscut un baiat pe mess, care prima data din poze sh din vorbe, parea super de treaba, cand am vorbit in aceeasi zi cu el la telefon, prima intrebare a fost daca mai sunt virgina, ssh i-am spus ca nu mi se pare normal, el cica e doar curiozitatea, sh placerea. Iam spus ca am 16, (el are 17 jumate), sh cica mai intai ne cunoastem sh mai vorbim dupa aceea, ca posibil sa ma razgandesc, Dar nu o sa fie asa.Am stabilit deja intalnirea, si nu vreau sa ma duc, este peste cateva zile, sh sunt o persoana mai cumintica asa,. Cum sa-i spun ca nu vreau sa vad? ce scuza sa-i spun? fundoooi:X
Urgent

Răspuns Câştigător
| miky_4769 a răspuns:

Zi ca ai acceptat intalnirea pentru ca erai certata cu iubitul tau, acum v-ati impacat si e totul bine intre voi. Chiar daca nu ai prieten, daca nu vrei sa il vezi spune-i asta. Iar daca zice ca nu conteaza ca ai prieten, zi ca vii numai daca accepta sa vi cu prietenul. Va zice sigur nuwinking. Ap... vrea doar sa te fu|a, iar daca mai insista pur si simplu ignora-i mesajelewinking Bafta!

2 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Din perspectiva mea varianta optima este sa-i spui adevarul.

| bLu3 a răspuns:

Sincer asta e genul de baiat care isi doreste sa fie cu o fata numai ca sa se culce cu ea, un baiat serios si care crede ca o sa te iubeasca nu te intreba asta.mai bine ii spui ca te-ai gandit mai bine si inca nu iti doresti sa ai un prieten...si ca mai bine ar mai astepta putin...parerea mea