| albinuta_4933 a întrebat:

Am dat like la o intrebare si mi-a pus linkul cu intrebarea pe facebook si scria ca mi-a placut asta...isi poate da cineva seama care este profilul meu TPU in functie de facebook.de linkul alaworried?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fi atenta! daca esti membru pe site-uri de socializare gen hi5 facebook, youtube. 220, trilulilu...si altele si folosesti aceeasi email si parola la identificare sau la logare daca site-urile au semnate parteneriate intre ele atunci tu poti vedea ce a facut o pers pe facebook, youtube.hi5.etc!