| anonimusszkkkhhf a întrebat:

Am dat o comanda pe data de 15 la easybox, iar pe data de 17 am observat la status ca easyboxul ales de mine este aglomerat, astazi este luni, 20.05 si tot nu am primit vesti, in cat timp ar putea ajunge? Daca si voi ati intampinat probleme de genul.
Dupa cum am inteles trebuie sa se goleasca boxurile, dar cat timp au persoanele la dispozitie pentru a lua coletul inainte de a fi trimis inapoi la sediu? Si in cat timp repune pachete noi?

2 răspunsuri:
| Jessica1235 a răspuns:

Am pățit și eu o dată ca easybox-ul, unde voiam eu să ajungă comanda, să fie plin iar cei de la curier mi l-au pus într-un alt easybox din apropiere. Poți ridica coletul în 2 sau 3 zile maxim. Mai bine suni pe cei la curier și vezi ce se întâmplă deoarece până acum trebuia să se elibereze de mai multe ori easybox - ul

| Alexalex1000 a răspuns:

Trebuie să ajungă până vineri 100%, și eu știu că trebuie să iei coletul in 48 de ore. Și cu repusul pachetelor noi habar n-am.