| Isabelamaria21 a întrebat:

Am de facut pana vineri o compunere cu titlul : "De ce eu..."

Imi puteti da o idee va rog nici chiar compunerea asa toata un plan cam cum sa o fac ca nu sta nimeni sa-imi faca mie o compunere dar vreau o idee un plan ca sa stiu si eu cum sa- o fac va rog

1 răspuns:
| irinna_2269 a răspuns:

Lexy daca mai ai compuneri pe viitor apeleaza cu incredere la mine: orice teme din limba romana, filosofie sau alte domenii in care se cer esee pe diverse teme. Te ajut cu placere!