| Shiro_9234 a întrebat:

Am de fapt 2 intrebari.
1. Va place Naruto? Daca da, ce va place, in mod special? Care sunt fazele care v-au amuzat cel mai mult?
2. Daca ati raspuns cu da la prima intrebare, as vrea sa va intreb daca vreti sa va inregistrati pe www.naruto-fans.forumer.ro Si vreau sa stiu si parerea voastra despre el. Astept raspunsurile voastre! ^_^

5 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Shiro ma uit la Naruto! Imi place mult, in special cand Naruto se intrece pe el insusi ...astea sunt partile care imi placbig grin.Si alea cu Sakura si Hinatarolling on the floor...auzi daca tot te uiti la naruto zi si mie cum pot urmarii naruto sipuded de la 172 incolo:*.

| Cretaker a răspuns:

Eu ma uit la Naruto, dar nu's un fanboy obsedat happy

Cat despre forum, incerci sa strangi cat mai multi fani Naruto, dar la cate forumuri si fansite-uri exista deja... good luck with that.

oooh, saaaaau e doar de dragul de'a avea un forum si spiritul de administrator?

*sarcasm.jpg*

| lol1232 a răspuns:

Amuzant este ep 101 atunci cand naruto este mic naruto nu shippuden

| mihaelabr a răspuns:

Pe www.narutospot.ro episoadele naruto si naruto shippuuden (am ajuns la n. s. 175 si apare cate un episod pe saptamana in fiecare joi

| Shiro_9234 explică:

Cretaker in primul rand nu e neaparat ca sunt admina si bla bla. Fanii Naruto se pot inregistra daca vor sa discute despre asta, dar nu ii oblig. Daca intra bine, daca nu...asta e.
M3nt@l, eu urmaresc Naruto pe www.anime.kage.ro Are si episoade si manga(subtitrate in romana).