| alexe01 a întrebat:

Am descarcat cateva videoclipuri de pe internet.Cand intru sa le vad cu winap videoclipul nu merge doar melodia, cand intru cu Bs player nu merge melodia si merge videoclipul. CE POT SA FAC? raspundeti plsss

1 răspuns:
| ZaKid a răspuns:

Depinde cum ai descarcat videoclipurile;)
Incearca totusi sa le deschizi si in Windows Media Player

Metoda cea mai correcta este asta.

Te duci pe www.google.ro si cauti DownloadHelper, il instalezi si dupa o sa se reporneasca firefox sau ce folostesti tu.
In stanga acolo sus unde ai taskbarul cu toate alea. ( unde ai butonul back ) adica in STANGA LINKULUI DE YOUTUBE! vei avea 3 bilute care se vor invarti.
Apesi pe sagetuta aia care se invarte acolo langa el ( in dreapta lui adica langa LINK`ul de YOUTUBE si o sa iti apara mai multe obtiuni. ( Tu dai pe prima ), selectezi unde vrei sa se salveze videoclipul si pur si simplu astepti sa se downloadeze!
Succes!

fundita!?