| lory14 a întrebat:

Am folosit uleiul de masline pentru par si l-am spalat de nenumarate ori, dar tot a ramas uleios. Ce pot face ca sa nu mai fie uleios?

4 răspunsuri:
| pufu :* a răspuns:

Eu folosesc o canita de otet dizolvata in apa pentru am clati parul si pentru a nu mai fi asa uleios happy incearca si tu! nu pune mult otet doar o canita mica si dizolv'o in apa calduta in chiuveta big grin eu asa fac si o super binehee hee! bafta :*

| Pinxiee a răspuns:

Cand iti pui ulei de masile ai grija sa nu ti`l pui pana la radacina, ca iti face parul gras.Eu nu am folosit si nu stiu daca asa e, dar daca pana acum ti-ai pus si pe radacina, incearca sa nu mai pui si poate ca o sa fie bine.

Sper ca te-am ajutat cat de cat.
PupiCi :*

| Pinxiee a răspuns:

Masline*

| 1tibi1 a răspuns:

Incearca sa te speli cu sapun de casa...eu ma spal cu sapun de casa dupa aia cu sampon si nu mai am parul gras(sau uleios).