| Silvia a întrebat:

Am gasit ceva pe net. http://www.meme.ro/storage/foto/img/imagine_in_miscare.g if
Uitati-va la punctul din mijloc si miscati-va capul incet inainte si inapoi.Veti observa ca imaginea se misca.Cum credeti ca este posibila aceasta iluzie optica?;))

Răspuns Câştigător
| Doa'Do a răspuns:

Da, imaginea se misca. dar sincer nu stiu cum se intampla happy.

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Foarte tarelove strucklove strucklove struck
nu stiu cum e posibil...big grin

| daniDeeDee a răspuns:

Ce tare big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine imaginea nu se misca. Da imi apare un fluture in centru cind ma apropii. Cum este posibila aceasta iluzie optica? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah, nu-mi aparea un fluture, era o molie pe monitor rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu poate ca cele 2 cercuri au patratele opuse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tare

| PucCa PoOrnNeScU a răspuns:

Wow:O
frathee`hee hee
e.
chiar
sadic\:d/