| A_5617 a întrebat:

Am LG Cookie Fresh si cand il conectez la calculator ca sa bag muzica in el mi se opreste telefonul. Cine are acelasi telefon stie ca daca vrei sa bagi muzica in el il setezi pe: sincronizati muzica... iar daca vrei sa bagi poze il setezi pe: Pc suite. De ce mi se opreste? Helllp.

1 răspuns:
| IlegalSmile a răspuns:

Buna ...si eu am dar al Lg Cookie 501 si uneori mi se intampla la fel straight face nu poit intelege dc straight face, sau cand bag castiile in telefon sa ascult muzica mi se inchide.
Cel mai bine ar fi sa'l duci de unde l'ai luat :Orange, cosmote... si te vor putea ajuta ei bagandu'l in servis pentru o saptamana big grin

Sper ca ti'am fost de ajutor happy