| miasdbnqwyiudnwqiygu a întrebat:

Am luat un virus pe stick-ul meu de memorie si de fiecare data cand il introduc in calk antivirusul ma avertizeaza ca am un trojan. Ce pot sa fac?

6 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Pai scaneazal asa am patit si eu am primit un virus si scria trojan si am scanat si acum nu mai este.

| putzulica a răspuns:

Baga stik-ul in pc si dai clic dreapta pe el acolo in my computers si dai format...winking o sa se stearga tot ce e in el

| mugurel021978 a răspuns:

Un formatat nu strica niciodata, e sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce nu il scanezi? Dai click dreapta pe icon-ul de la stick si alege Scan- cu antivirusul tau.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este un troian daca ai sa verifici mai multe stick-uri o sa vezi ca o sa iti apara acelasi lucru big grin, este un bug sa ii spunem asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoate sticu si vezi daca are buton de bloocaj
daca nu are are ceva stik