| Awesome86 a întrebat:

Am nevoie de ajutor imi apare eroarea albastra... ce sa fac am physical memory total 3032 available 1827 si free in fur de 10-12 majoritatea timpului ce sa fac asta e cauza?

1 răspuns:
| s8tan a răspuns:

Daca te referi la ecranul albastru din WINDOWS (BLUE SCREEN), acela apare de obicei cand vreo componenta HARDWARE (placa sunet sau placa video sau placa retea sau TV TUNER sau alte placi) este defecta sau a fost instalat vreun driver incompatibil. Sfatul meu este sa vezi ce componenta ai instalat recent, de cand au inceput sa apara erorile si o scoti afara ca sa verifici daca este de la ea. Alt sfat este sa dezinstalezi ce drivere ai instalat mai recent si sa incerci sa gasesti unele compatibile si speciale pentru componentele tale HARDWARE.