| LaLaXsOnG a întrebat:

Am nevoie de ajutor nu stiu cum se joaca Animal Jam. Am cateva intrebari.<
1.Cum devin membru?(raspundeti daca stiti)
2. Unde imi apar bani/creditele?(nu sh cum se numesc)(raspundeti daca stiti)
Multumesc! Dau funda(daca ma ajutati dau funda daca nu tot dau funda pentru interes )

4 răspunsuri:
| Beibyyyyyy a răspuns:

Poti sa mai faci bani jucand jocuri

| PuiuDulshe a răspuns:

Pai in primul rand, Membru se cumpara, Iar banii/creditele te uiti sus e un balon si o de aia de se pune pe cap la aniversari si langa in dreapta (cum stai uh cu fata la pc) sunt niste alea colorate (monede) si pui sageata pe ele si vezi cati bani ai! Funda?:X:*

| AlexthakittehAJ001 a răspuns:

Prostule!
1. i-ati un gift card de la walmart sau target sau altceva sau plateste cu cardul' maicatii.
2. dau pe pietrele alea si le vezi. trofeele pe care lea-i castigat dai pe trofeu. oameni buni dati-mi buddy request. nume: emilinebball5 sau Xxalexthekittyxx
primul e membru pentru totdeauna al doilea nu e, dar e tare

| NemesGeorgia a răspuns:

Pai ca sa devii membru trebuie sa platesti.Banii iti apar acolo sus (niste chestii colorate)si sper ca te-am ajutat.: )