| Stefan_Sebi_1985 a întrebat:

Am nevoie de niste farse de 1 aprilie ma poate ajuta cineva pls?

Răspuns Câştigător
| AntonioGG a răspuns:

Du-te la un prieten/prietena si dai cu tortul in fata happy (asta e clasica)

Dar eu i-am facut o farsa la prietenul meu cu caramida falsa.
link caramida:https://ru.aliexpress.com/......50853.html

Poţi să bagi în cutia poştală a prietenilor o scrisoare făcută frumos (ştampilată) prin care să-i anunţaţi că vor fi deconectaţi de la reţeaua electrică pentru reparaţii timp de 2-3 luni.

Pune colorant alimentar pe robinetul de apă
Oferă-te să pregătești micul dejun. Prepară ouă prăjite din iaurt, în loc de albuș, și jumătate de caisă din compot, în loc de gălbenusi.

Înlocuiește deodorantul solid cu unt. Lasă-l peste noapte la frigider. -