| ZuzaTA a întrebat:

Am nevoie urgent de o caracterizare artistica(nu geografica!) a Dunarii ( nu delta dunarii! ) de 10-15 randuri
Multumesckiss Dau FUNDA pentru cea mai inspirata happy Scuza'ti categoria

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea avem voie aici sa facem teme dar incerc:O frumoasa intindere de pamant si de apa care se poate exprima printr-un singur cuvant:puritate.De ce? Ganditiva un pic:peste tot natura frumusete (bine poate si cativa paiajeni), asa de ...de...de magic!
Scuze ca e scurta dar nu prea am idei
succes!:*